Zbierka najlepších receptov na krémeše

Loading...
(3 / 5)

Vďaka fenomenálnej chuti a jednoduchej príprave tohto zákusku budete mať v priebehu niekoľkých minút postarané o občerstvenie pre svojich hostí či o nedeľný poobedňajší dezert, ktorý poteší chuťové bunky celej vašej rodiny. Tento zákusok oceníte ako v bežný deň, tak i počas sviatočných chvíľ. Krémeše sa už dnes pripravujú na mnoho spôsobov a toto je výber našich najobľúbenejších receptov.

Tradičný vanilkový krémeš

  • Jednoduché recepty, to je naše. Ak uvažujete, že pripravíte nejakú rýchlu nepečenú dobrotu pre svoju rodinu, máme pre vás skvelý tip.

Vanilkový krémeš

Čokoládový krémeš

  • Čokoládové krémeše by ste si rozhodne nemali nechať ujsť, ak aspoň trošku radi maškrtíte. Ich príprava je mimoriadne jednoduchá a aj pomerne rýchla. Ak potrebujete deň vopred pripraviť naozaj chutný zákusok, tento je tou správnou voľbou.

Čokoládový krémeš

Francúzsky vanilkový krémeš

  • Medzi obzvlášť chutné sladkosti patrí francúzsky vanilkový zákusok zvaný aj MIlle Feu. Podáva sa takmer v každej dobrej parížskej cukrárni, no ani jeho domáca výroba nie je extra náročná

Francúzsky vanilkový krémeš

Karamelový krémeš

  • Najlepšie zákusky sú spravidla tie najjemnejšie. A práve taký je pudingovo-smotanový krémeš, ktorý zvládne upiecť každá gazdinka. Je neuveriteľne lahodný a chutí ako obláčik. Nebudete veriť, že je to len koláč.

Karamelový krémeš

  • Receptov na tradičné krémeše nájdeme habadej a pravdu povediac je niekedy ťažké si z nich vybrať. Tento sa od všetkých klasických krémešov niečím odlišuje. Pripravíte si ho aj bez lístkového cesta, či bebe keksov a jeho chuť vás zaručene dostane.

Pečený vanilkový krémeš

Vanilkový krémeš so strúhanou čokoládou

  • Tento zákusok oceníte ako v bežný deň, tak i počas sviatočných chvíľ.

Vanilkový krémeš so strúhanou čokoládou

Škótsky krémeš

  • Táto verzia krémešu je u nás veľmi známa. Kedysi, ešte počas vojny, šlo do receptu len jedno vajíčko a čokoláda na vrchu chýbala. Dnes si pripravíme škótsky krémeš so všetkým, ako má byť.

Škótsky krémeš

  • Receptúra krémeša sa traduje niekoľko storočí. Akokoľvek máme radi iné a modernejšie zákusky, vanilkovo šľahačkový skvost z pultov cukrární nevytlačia. Krémeš je jedinečný spojením lahodnej vanilky s jemnou smotanou

Domáci krémeš

 

 

Chutil ti tento recept?

komentárov

x